Партнери

ДП «УАМЦ» постійно приймає участь в роботі міжнародних нарад WMO (CAeM) та ICAO (PT/EAST) з питань авіаційної метеорології, є членом науково-технічної ради та методичних комісій Українського гідрометеорологічного центру, бере участь в розробленні нормативних документів з питань метеорологічного обслуговування авіації. Метеорологічне обслуговування міжнародних польотів здійснюється відповідно до стандартів і рекомендацій WMO та ICAO.

Надійними міжнародними партнерами ДП «УАМЦ» протягом багатьох років є наступні компанії:

Vaisala Oyj – один зі світових лідерів у галузі виробництва метеорологічного обладнання та систем:

– успішно експлуатується метеорологічне обладнання та спеціалізоване програмне забезпечення AviMet, постійно проводяться робочі зустрічі та консультації з представниками компанії з метою вдосконалення та покращення роботи обладнання та програмного забезпечення. Продукція фірми Vaisala Oyj має всі необхідні сертифікати і відповідає рекомендаціям WMO та ICAO.

Corobor Systems – визнаний лідер з виробництва спеціалізованого програмного забезпечення у галузі метеорології, у тому числі авіаційної:

– використовується програмне забезпечення Messir-Aero, що надає змогу оперативно отримувати метеорологічну інформацію засобами глобальної мережі Інтернет зі Всесвітніх центрів погоди.

Selex SI GmbH (LEONARDO Germany GmbH) – займає одне з провідних місць у світі з розроблення, виробництва і установлення метеорологічних радіолокаторів:

– успішно експлуатується доплерівський радіолокатор у складі АМРК «Метеор-МетеоЯчейка»

Від недавнього часу надійними партнером ДП «УАМЦ» є MeteoExpert Oy.

Основними партнерами ДП «УАМЦ», що надають послуги для підтримання інфраструктури підприємства, є Український гідрометеорологічний центр та його підрозділи, Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського,  ДП «Укрметртестандарт», НВФ «Проба».

Звичайно, основними партнерами підприємства є авіаційні споживачі.

ДП МА «Бориспіль»РСП «Київцентраеро»

ДП «Антонов»

КП МА «Київ» (Жуляни)

СЗАТ «Міжнародні авіалінії України»ДАП «Україна»

ТОВ «Шеннон Еір Україна»

ВАТ «АК «Белавіа»

ПАТ «Мотор Січ»

ТОВ «АК «Роза вітрів»

ТОВ «АК «Азур Ейр Україна»

ТОВ «МААК «Урга»

ТОВ “АК “СкайАП”

ДП «Завод 410 ЦА»

Wizz Air Hungary LTD

LOT Polish Airlines

Jet Wings Limited

SPRINTAIR SA

Air company «Ellinair S.A.»

та багато інших.