Контакти

ДП “УАМЦ”

08307, Київська обл, м. Бориспіль, аеропорт

Адміністрація:

  • Директор: Шкуліпа Тетяна Володимирівна. тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@namc.com.ua, Tatyana.Shkulipa@namc.com.ua
  • Заступник директора з економічно-господарської діяльності: Завальнюк Ірина Миколаївна. тел./факс 281-72-93; e-mail: Irina.Zavalnuk@namc.com.ua
  • Заступник директора з технічного розвитку: Ювченко Олександр Миколайович. тел. 281-77-83; e-mail: Oleksandr.Iuvchenko@namc.com.ua
  • Інженер з якості ІІ категорії:  Задніпряна Леся Андріївна, тел./факс 281-72-93;  e-mail: Lesya.Zadnipryana@namc.com.ua
  • Відділ збуту, закупівель та договірної діяльності: начальник відділу Сухоносова Вікторія Юріївна: тел./факс 281-77-75; e-mail: dogovora@namc.com.ua, Viktoriya.Suhonosova@namc.com.ua
  • Бухгалтерія: головний бухгалтер Шепель Валентина Олексіївна, тел./факс 281-74-69; e-mail: Valentina.Shepel@namc.com.uaLiudmila.Lobko@namc.com.ua
  • Старший інспектор з кадрів: Галатенко Олена Олександрівна, тел./факс 537-57-50; e-mail: Elena.Galatenko@namc.com.ua
  • Юридичний сектор: завідувач сектору: Харченко Владислав Ігорович, тел./факс 537-57-50; e-mail: Vladyslav.Harchenko@namc.com.ua
  • Інженер з охорони праці: Рибка Сергій Андрійович, тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@namc.com.ua
  • Референт: Бидзан Тетяна Миколаївна, тел/факс 281-72-93; e-mail: Tetiana.Bidzan@namc.com.ua
  • Фахівець з документознавства: Мішко Алла Миколаївна, тел/факс 281-72-93; e-mail: uamc@namc.com.ua

Авіаційний метеорологічний центр Бориспіль:

  • Відділ методичного забезпечення: начальник відділу Антоненко Тетяна Миколаївна: тел./факс 230-00-96; e-mail: Tatyana.Antonenko@namc.com.ua
  • Відділ прогнозування та обслуговування авіації: начальник відділу Скугор Антоніна Миколаївна. тел/факс 281-73-21; e-mail: Antonina.Skugor@namc.com.ua
    • синоптик (прогнозист): тел. 281-73-21
    • синотик (консультант): тел. 281-79-79
  •  Відділ спостережень та інформації: начальник відділу Сокол Олена Іванівна: тел./факс 281-78-72;
    • технік-метеоролог (спостерігач): тел. 281-78-72
    • технік-метеоролог (МРЛ): тел. 281-78-61
  • Відділ інформаційних технологій та обслуговування метеообладнання: начальник відділу Ремень Євгеній Вікторович: тел/факс 281-77-83; e-mail:

АМСЦ “Київ”:

03036, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 79, аеропорт

  • Начальника АМСЦ “Київ”: Семенова Лариса Василівна: тел. 339-20-57
  • Черговий синоптик: тел. 241-24-14
  • Технік-метеоролог: тел. 241-22-32
  • Факс: 249-01-45
  • e-mail: Zhuljany@namc.com.ua

Відділ метеообслуговування авіації на аеродромах Київ/Антонов-1 та Київ/Антонов-2:

08290, Київська обл., смт. Гостомель, вул. Автодорожня, 1

  • Начальник відділу: Вагнер Ніна Григорівна:  тел/факс. 454-29-05, e-mail: Nina.Vagner@namc.com.ua
  • Черговий синоптик на а/мі Київ/Антонов-2:   тел. 454-29-05, e-mail: Antonov-2@namc.com.ua
  • Технік-метеорологнпа а/мі Київ/Антонов-2: тел. 454-29-05
  • e-mail: anmeteo@ukr.net

Група метеообслуговування авіації на аеродромі Київ/Антонов-1:

  • Черговий технік-метеоролог: тел./факс 443-88-40