Top Management

Директор – Харченко Владислав Ігорович

Біографічна довідка

Структура формування винагороди директора

Тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@uamc.dsns.gov.ua, Vladyslav.Harchenko@uamc.dsns.gov.ua

Заступник директора з виробництва –  Косовець-Скавронська Олена Олександрівна. Тел./факс 281-78-61; e-mail:  Olena.KSkavronska@uamc.dsns.gov.ua

Заступник директора з економічно-господарської діяльності- Голова Тендерного комітету –  Завальнюк Ірина Миколаївна. Тел./факс 281-71-90; e-mail: Irina.Zavalnuk@uamc.dsns.gov.ua

Головний інженер –  Сергієнко Роман Петрович. Тел./факс 281-77-83; e-mail: Roman.Sergienko@uamc.dsns.gov.ua

Головний бухгалтер – Шепель Валентина Олексіївна. Тел./факс 281-74-69; e-mail:  Valentina.Shepel@uamc.dsns.gov.ua, Liudmila.Lobko@uamc.dsns.gov.ua

Начальник АМСЦ «Київ» – Жадан Людмила Петрівна. Тел./факс 249-01-45; e-mail: Liudmyla.Zhadan@uamc.dsns.gov.ua

 

Director: Vladyslav Kharchenko

Біографічна довідка

Структура формування винагороди директора

Тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@uamc.dsns.gov.ua, Vladyslav.Harchenko@uamc.dsns.gov.ua

Deputy Director for Economic and Business /Chairman of the Tender Committee: Irina Mykolaivna Zavalnuk Tel/fax: 281-71-90; e-mail: Irina.Zavalnuk@uamc.dsns.gov.ua

Deputy Director for production – Kosovez-Skavronska Olena Alexandrovna . Тел./факс 281-78-61; e-maill: Olena.KSkavronska@uamc.dsns.gov.ua

Chief Engineer – Serhiienko Roman Petrovich. Tel./fax 281-77-83; e-mail: Roman.Sergienko@uamc.dsns.gov.ua

Chief Accountant: Valentyna Oleksiivna Shepel Tel/fax: 281-74-69; e-mail:  Valentina.Shepel@uamc.dsns.gov.ua, Liudmila.Lobko@uamc.dsns.gov.ua

Head of the AMSC “Kyiv”: Zhadan Liudmyla Tel/fax: 249-01-45; e-mail: Liudmyla.Zhadan@uamc.dsns.gov.ua