Керівництво

Директор – Шкуліпа Тетяна Володимирівна

Біографічна довідка

Структура формування винагороди директора

Тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@namc.com.ua, Tatyana.Shkulipa@namc.com.ua

Заступник директора з економічно-господарської діяльності- Голова Комітету з конкурсних торгів –  Завальнюк Ірина Миколаївна. Тел./факс 281-72-93; e-mail: Irina.Zavalnuk@namc.com.ua

Заступник директора з технічного розвитку – Ювченко Олександр Миколайович. Тел. 281-77-83; e-mail: Oleksandr.Yuvchenko@namc.com.ua

Головний бухгалтер – Шепель Валентина Олексіївна. Тел./факс 281-74-69; e-mail: Valentina.Shepel@namc.com.ua, Liudmila.Lobko@namc.com.ua

Начальник АМСЦ «Київ» – Семенова Лариса Василівна. Тел./факс 249-01-45; e-mail: Zhuljany@namc.com.ua.