Керівництво

Тимчасово виконуючий обов’язки директора – Харченко Владислав Ігорович

Біографічна довідка

Структура формування винагороди директора

Тел./факс 281-72-93; e-mail: uamc@uamc.dsns.gov.ua, Vladyslav.Harchenko@uamc.dsns.gov.ua

Заступник директора з виробництва –  Косовець-Скавронська Олена Олександрівна. Тел./факс 281-78-61; e-mail:  Olena.KSkavronska@uamc.dsns.gov.ua

Заступник директора з економічно-господарської діяльності- Голова Тендерного комітету –  Завальнюк Ірина Миколаївна. Тел./факс 281-71-90; e-mail: Irina.Zavalnuk@uamc.dsns.gov.ua

Головний інженер –  Сергієнко Роман Петрович. Тел./факс 281-77-83; e-mail: Roman.Sergienko@uamc.dsns.gov.ua

Головний бухгалтер – Шепель Валентина Олексіївна. Тел./факс 281-74-69; e-mail:  Valentina.Shepel@uamc.dsns.gov.ua, Liudmila.Lobko@uamc.dsns.gov.ua

Начальник АМСЦ «Київ» – Жадан Людмила Петрівна. Тел./факс 249-01-45; e-mail: Liudmyla.Zhadan@uamc.dsns.gov.ua

Інженер з охорони праці – Огняник Микола Сергійович. Тел.281-77-83; e-mail: uamc@uamc.dsns.gov.ua