План роботи зі споживачами на 2016 рік

ПЛАН ДП „УАМЦ”

роботи зі споживачами на 2016 рік

№ з/п

Заходи

Строк виконання

Відповідальний виконавець

Відмітка про виконання

1. Постійно оновлювати Web Сайт ДП „УАМЦ”

за необхідності

Сухоносова В. Ю. Савченко А.В.
2. Розробити анкету та провести анкетування диспетчерського складу на а/мі Київ/Антонов-2 з метою поліпшування метеообслуговування польотів

Лютий 2016 року

Вагнер Н.Г. Семенова Л.В. Савченко А.В. Рибка Н.М.
3. За результатами анкетування диспетчерського складу на а/мі Київ/Антонов-2 розробити, за необхідності, плани заходів з реалізації пропозицій та усунення зауважень щодо метеообслуговування

Березень 2016 року

Вагнер Н.Г. Семенова Л.В. Савченко А.В. Рибка Н.М.
4. Розробити анкету та провести анкетування льотних екіпажів на а/мі Київ/Жуляни щодо виявлення задоволеності метеообслуговуванням

Квітень 2016 року

Семенова Л.В. Савченко А.В. Рибка Н.М.
5. За результатами анкетування льотних екіпажів на а/мі Київ/Жуляни розробити, за необхідності, плани заходів з реалізації пропозицій та усунення зауважень щодо метеообслуговування.

Травень 2016 року

 Семенова Л.В. Савченко А.В. Рибка Н.М.
6. Розробити анкету і провести анкетування льотних екіпажів на а/мі Київ/Бориспіль щодо виявлення задоволеності метеообслуговуванням Червень 2016 року Скугор А.М. Савченко А.В. Рибка Н.М.
7. Узагальнити результати анкетування та розробити, за необхідності, план заходів з реалізації пропозицій та усунення зауважень щодо виявлення задоволеності метеообслуговуванням льотних екіпажів на а/мі Київ/Бориспіль Липень 2016 року  Скугор А.М.  Савченко А.В. Рибка Н.М.
8. Проведення зустрічей з основними авіакомпаніями, службами аеропортів та обговорення проектів договорів на 2017 рік, вирішення проблем, що виникають під час надання метеообслуговування.

Жовтень 2016 року

Шкуліпа Т.В. Сухоносова В.Ю. Цвілій В.В. Завальнюк І.М.
9. Підготувати проекти договорів щодо надання метеорологічного обслуговування польотів ПС на 2017 рік. провести анкетування керівників авіакомпаній на а/мах Київ/Бориспіль та Київ/Жуляни з метою поліпшування метеообслуговування Листопад 2016 року Завальнюк І.М. Сухоносова В.Ю. Рибка Н.М. Цвілій В.В. Семенова Л.В. Вагнер Н.Г.
10. за результатами анкетування керівників авіакомпаній на а/мах Київ/Бориспіль та Київ/Жуляни розробити, за необхідності, плани заходів  з реалізації пропозицій та усунення зауважень щодо метеообслуговування. Узагальнити інформацію щодо роботи зі споживачами за 2016 рік. Підготувати звіт.

Грудень 2016 року

Рибка Н.М. Савченко А.В.